(044) 593-24-38

14.12.2017 - Канада схвалила продаж Україні летальної зброї

Канада включила Україну до контрольного списку країн, в які дозволяється продаж канадської вогнепальної зброї.

Про це повідомив журнал уряду Канади.

"Контрольний перелік країн, в які дозволені поставки автоматичної стрілецької зброї (Automatic Firearms Country Control List) доповнено Україною. Цей наказ набирає чинності з дня його реєстрації", - сказано в повідомленні.
Відзначимо, в даний час в перелік включені 39 країн. Це країни-члени НАТО, а також Австралія, Ботсвана, Чилі, Республіка Колумбія, Фінляндія, Ізраїль, Кувейт, Нова Зеландія, Перу, Саудівська Аравія, Республіка Корея і Швеція.
Мета такого кроку - це підтримка двосторонніх відносин між Канадою та Україною, а також надання канадським експортерам права користуватися дозволом на експорт певних видів забороненої вогнепальної зброї, забороненої зброї і заборонених установок в Україні, пояснили парламентарі.

"Тепер ніщо не заважає отримувати зброю з Канади. Спасибі прем'єр-міністру Джастіну Трюдо, дорогій Христі Фріланд та міністру оборони Харджіту Саджані за дружню і солідарну позицію щодо України!" - заявив в своєму Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що відкриття Україні доступу до канадського ринку зброї свідчить про міцні зв'язки між двома державами.

"Канада і канадці і далі будуть стояти пліч-о-пліч з народом України і підтримувати територіальну її цілісність і суверенітет", - сказала вона.

У свою чергу в Совфед РФ заявили, що рішення Канади є "втручанням у внутрішньоукраїнської конфлікт" і порушує мінські угоди.

Пізніше в "ДНР" через рішення Канади заявили про можливе загострення конфлікту на Донбасі.

Як писав "Обозреватель", напередодні президент США Дональд Трамп підписав закон про оборонний бюджет на 2018 рік, який передбачає $ 700 млрд і, в тому числі, $ 350 млн на допомогу Україні.


obozrevatel.com
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010