(044) 593-24-38

29.03.2018 - Російські дипломати покинули Україну

Російські дипломати, яких напередодні оголосили персонами нон грата, покинули Україну.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу посольства.

"Співробітники посольства, оголошені персонами нон ґрата, вже залишили Україну", - сказали в посольстві в середу.

Раніше речниця МЗС України Мар'яна Беца повідомляла, що російські дипломати мають залишити територію України за 48 годин після вручення їм відповідної ноти.

Президент Петро Порошенко оголосив про намір вислати російських дипломатів близько 16 години понеділка.

В свою чергу, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль в ефірі "НВ" повідомила, що в Україні ще залишилося 66 дипломатів РФ.

"Для мене було новиною, що їх працювало в Україні 79. Зараз же, після того як 13 поїде додому, їх все ще буде досить багато - 66 осіб", - пояснила вона.

Відповідаючи на запитання, Зеркаль не виключила, що Росія також вишле українських дипломатів.

"Ми розуміємо, що це буде. Ми не знаємо тієї кількості, яку вони запропонують для екстрадиції", – сказала заступник українського міністра.

Як відомо російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли на території Великої Британії у Солсбері.

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що російські спецслужби причетні до замаху на вбивство, в знак протесту Британія вислала 23 російських дипломатів.

Наразі до "висилки російських дипломатів" приєдналося 28 країн, серед них і Україна, яка відкликала 13 росіян з російських відомств.


pravda.com.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010