(044) 593-24-38

Наші завдання

Основним завданням „Поділля” є:   Привернення уваги та залучення зацікавлених державних, громадських, комерційних та інших структур до спільної діяльності. Сприяння створенню умов для встановлення і розвитку  ділових контактів взаємного спілкування громадян, поширення зв’язків із громадськістю, колективами підприємств, установ та організацій на території України.   Відродження та зміцнення зв’язків, встановлення взаємовигідних відносин щодо співробітництва у різних сферах діяльності із земляками, ближнього і дальнього зарубіжжя. Сприяння розвитку контактів з міжнародними громадськими організаціями, розвитку і розширенню сфери бізнесу, впровадженню інвестицій, організації і проведенні суспільно-благодійних заходів, тощо.   Здійснення постійної діяльності в об’єднанні зусиль і наданні практичної допомоги для задоволення та захисту соціальних, ділових, виробничих, національно-культурних та інших спільних інтересів громадян, вихідців із Подільського краю. Сприяння процесу розбудови та духовного і культурного відродження регіону, шляхом безпосередньої участі у відбудові, реставрації і захисті пам’яток історії, культури та музейних цінностей.   Участь у заснуванні, розробці та реалізації, важливих для регіону проектів, екологічних, оздоровчих, спортивних, культурно-просвітницьких та наукових програм, відродженні культурно-просвітницьких традицій і ремесел, реалізації інтелектуального та творчого потенціалу талановитих земляків, пропагуючи їх досягнення у праці, мистецтві, науці, культурі, освіті, спорті, тощо.   У своїй повсякденній роботі громадська організація „Поділля”, велику увагу приділяє питанням надання практичної допомоги, щодо захисту прав і законних інтересів громадян - вихідців з Подільського краю, привернення уваги і зацікавлення державних, громадських, комерційних та інших структур до діяльності громадської організації „Поділля”; встановлення зв’язків з організаціями незалежно від їх організаційно-правової форми в Україні і за її межами, співпраці заради суспільного добробуту та об’єднанні зусиль в гуманітарній, культурологічній, та інших сферахПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010