(044) 593-24-38

Мистецтво переконувати інших. Як навчитися переконувати інших?

Уміння переконати людей – це, мабуть, великий дар, яким володіють далеко не всі люди. Ви - щасливчик, якщо от так запросто можете когось переконати в чому-небудь. Проте не варто зневірятися і тим, хто даним дарма не володіє, адже і здатність переконувати інших можна розвивати за енного бажання.
 

Інтернет-залежність – вигадка чи хвороба

Image Інтернет, як і все в житті, має дві сторони – чорну і білу. Крім переваг, Інтернет приніс певні незручності. Для деяких Інтернет став ще одним видом наркотику,що за силою своєї дії і прихильності не поступається алкоголю чи нікотину. Зараз медики обговорюють питання, чи не розширити розділ Міжнародної класифікації хвороб, що стосується хвороб залежності. Поки в нього входять наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління. В останні роки сюди додалися лікарська залежність і обжерливість. Тепер мова йде і про віртуальну наркоманію.
 

Наші діти-не ми

Батьки часто намагаються реалізувати в дітях свої нереалізовані мрії і бажання. Щоб дитина стала успішною людиною. Забуваючи при цьому, що дитина – це не ми. У неї свій характер, бачення життя, доля, нарешті. Мама, порівнюючи дитину з іншими дітьми, забуває про те, що всі діти різні, і Ваша дитина ніколи не буде схожий на Петю, Діму, Колю. Але якщо ви дуже будете намагатися виховувати в ній «сильні сторони», то досягнете тільки того, що син придбає масу різноманітних комплексів, а такі поняття, як мода і стиль взагалі будуть у нього відсутні.
 

Кілька порад з побудови успішної кар'єри

Image Кілька порад з побудови успішної кар'єри

1. Постарайтеся зробити власну роботу набагато складнішою і значною.Процвітаючий менеджер має масу можливостей для професійного і кар‘єрного зростання в будь-якій сфері і роботі. Тому, займаючись роботою, що не доставляє вам морального чи професійного задоволення спробуйте самі зробити її більш цікавою для себе самого.

2. Не бійтеся стати лідером, особливо якщо цього вимагають обставини. Завжди допомагайте, як своїм колегам, так і своїм підлеглим. Якщо ваші колеги просто не бачать шляхів вирішення тієї чи іншої задачі, не бійтеся брати кермо влади і відповідальність в свої руки. Завжди охоче і з великим ентузіазмом беріться очолити будь-які спеціальні, професійні групи в компанії. Постійно керуючи людьми і розвиваючи в собі лідерські якості, ви, тим самим готуєте себе до більш відповідальної роботи, на більш високому рівні.
 

Вчені знають, як побороти сивину

Image Нещодавно науковці винайшли ефективний спосіб боротьби з сивиною. Тепер, цей один з головних індикаторів старіння людини може бути поборений раз і назавжди.
 
Виявляється, все залежить від спеціального білка, який вдалося виявити вченим.
 
«Трохи модифікувавши цей білок можна назавжди забути про сивину», – зазначають вчені.
 
Біологічні довідники говорять нам про те, що колір волосся людини визначається волосяними фолікулами стовбурових клітин, що взаємодіють з особливими клітинами шкіри – меланоцитами, які виробляють пігмент меланін.

Науковці знайшли ген щастя

Група науковців з Лондонської школи політології і економіки дійшла висновку, що в людському організмі існує ген щастя. На їх думку, якщо та чи інша людина володіє відразу двома копіями такого гена, тобто по одному від кожного з батьків, то, як правило, вона в 2 рази частіше задоволена своїм життям. Про це свідчать результати їх дослідження.

Цей незвичайний чудо-ген отримав назву 5-HTT. За словами науковців, він контролює поширення серотоніну по організму нервовими клітинами. Серотонін, як відомо, допомагає контролювати настрій людини.

7 способів зробити день приємним

Image 1. Хто рано встає, тому Бог дає.
Це давнє прислів'я не втрачає своєї актуальності й зараз. Якщо Ви прокинетесь якомога раніше, у Вас буде час розслабитись та зібратись з думками. Чим раніше Ви прокинетесь, тим більше часу у Вас буде для сніданку і занять спортом, Ви зможете не поспішаючи збиратись на роботу, навчання або готуватись до виконання задуманих задач.Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010