(044) 593-24-38

На Хмельниччині за позовом прокуратури стягнуто майже 750 тисяч гривень газового боргу

28.03.2014

Повернення довіри населення через конкретні засоби реагування, поновлення порушених прав громадян, відшкодування завданих збитків, притягнення винних до відповідальності, викорінення корупції у правоохоронних органах та органах влади. Такі пріоритети визначив на прес-конференції прокурор Хмельницької області Руслан Мартиненко.

Українцям хочуть скасувати безкоштовну медицину і ввести обов'язкове страхування

28.03.2014

В Україні збираються ввести обов'язкове медичне страхування, передати значну частину контролю над медициною від міністерства на місця, впровадити контрактні відносини з медперсоналом і навіть скасувати гарантовану безкоштовну медицину на рівні Конституції. Про це заявив новий міністр охорони здоров'я Олег Мусій, передає "Корреспондент". "Безкоштовної системи охорони здоров'я ніде немає і бути не може. Вона може бути без оплати з кишені людини за рахунок або бюджету, або фонду медичного страхування, який мав би існувати в державі", - сказав глава відомства.

У Кам’янці-Подільському з’явилася вулиця на честь героя Небесної сотні

28.03.2014

На черговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради, що відбулася 27 березня, депутати прийняли рішення про те, щоб вулицю котеджної забудови в східній частині селища Смірнова назвати іменем Анатолія Корнеєва, героя Небесної сотні.
Про це повідомляє офіційний сайт міськради.
Також народні обранці проголосували за те, щоб назвати Центральний парк парком Героїв Євромайдану та створити “Меморіал борцям за волю України” на площі майдану Відродження.

Нацгвардія: у мирний час - міліціонери, у воєнний - бійці

28.03.2014

Хмельничани охоче вербуються до лав новоствореної Національної гвардії. Набір відбувається на службу за контрактом та в резерв у підрозділи структури. У Хмельницькому – це військова частина 3053, що по вулиці Будівельників, 25.
У мирний час Нацгвардія виконуватиме правоохоронні функції, у воєнний –завдання територіальної оборони та захищатиме кордони.

Леонід Прус: Особлива увага - зміцненню та укріпленню української армії

27.03.2014

25 березня голова обласної державної адміністрації Леонід Прус побував на Старокостянтинівщині, де зустрівся із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним, головою районної ради Олександром Коханюко та міським головою Миколою Мельничуком.
У ході робочої поїздки Леонід Іванович ознайомився із роботами з реконструкції казарм для військових у військовій частині А-2502.
"У зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі особлива увага звернена на зміцнення та укріплення української армії. йде новий призов до лав Збройних Сил України, і завдання держави - створити комфортні умови для перебування військових на службі", - наголосив Леонід Прус.

Епідемії грипу у Хмельницькому немає, але хворих вистачає

27.03.2014

В обласному центрі зростає кількість хворих на респіраторні захворювання та рото-вірусні інфекції.
 За словами головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксани Піддубної, їхній заклад – переповнений. «На понеділок, 24 березня, у нас 168 хворих на 150 ліжко-місць: 90 дітей та 78 дорослих, – каже Оксана Вікторівна. – Два дитячих відділення: кишкове та респіраторне – переповнені на 120%. Але епідемії немає. Для респіраторних захворювань характерна сезонність: ще два-три тижні, й вони підуть на спад. Також багато хворих із рото-вірусними інфекціями. Проте спалаху – немає».

Надавати першу долікарську допомогу навчали у Хмельницькому

27.03.2014

Навчання з надання першої долікарської допомоги провели завідувач навчально -методичним відділенням Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Іваницький та лікар- анестезіолог Центру Павло Бегняк .

В Україні є озеро, яке періодично зникає

27.03.2014

В Україні є природні дива, які вражають своєю неповторністю: безкраї таврійські степи і дрімучі поліські діброви, загадкові печери та цілющі джерела.
Поблизу села Веселець Городоцького району Хмельницької області є унікальне озеро, яке періодично зникає Старожили згадують, що на цій місцині колись навіть висівали зернові. Проходять роки, і луки знову перетворюються на чималу водойму, в якій невідомо звідки з’являється риба, гніздяться рідкісні птахи.

Страсті по-хмельницьки

26.03.2014

Нічому не вчить нас історія: ні ті трагічні події, які сталися у лютому, ні навіть те, що Україна на порозі війни з північним сусідом. Хочу поділитися своїми думками з приводу того, що діється на Майдані та на Раді Майдану (далі РМ) у Хмельницькому. Не буду називати ні партій, ні прізвищ – самі здогадуйтеся про що чи про кого йдеться.

Яценюк: Біометричні паспорти почнуть видаватися українцям цього року

26.03.2014

Біометричні паспорти громадянам України почнуть видаватися вже цього року, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
«Ми плануємо впродовж цього року почати видавати біометричні паспорти. І сподіваємося на те, що наші європейські партнери після остаточного введення цих рішень прискорять процес безвізового режиму між Україною і ЄС», - сказав він, відкриваючи розширене засідання уряду у середу в Києві.
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010